izmir böcek ilaçlama uzman kadromuzla hizmetinizde

iZMiR iLAÇLAMA 2006 YILINDAN BERİ İZMİR VE MANİSADA İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEDİR. iZMiR BÖCEK iLAÇLAMA VERDİĞİ HİZMETTE SİZE NET ÇÖZÜM SUNAR.

TEL: (0232)262 77 33  GSM: 05545348437

izmir böcek ilaçlama

iZMiR BÖCEK iLAÇLAMA

Evinizdeki haşereler aileniz için  tehlike oluşturabilir. Hamam böcekleri, astım ve alerjileri tetikleyebilecek alerjenleri üretirler. Fare ve fare  pislikleri  mikropları ve hastalıkları taşıyabilir.

Evinizde hamam böceği veya  herhangi bir başka böcek  gördüğünüzde, ilk eğiliminiz bulabileceğiniz bir böcek spreyine ulaşmak olabilir. Ancak önce, derin bir nefes alıp tekrar düşünün. Yapacağınız amatörce uygulama hem probleminizi çözmeyecek hemde, siz ve ailen için de zararlı olabilirler.

GÜVENİLİRLİKizmir böcek ilaçlama güven

Kolaylık, güvenilirlik ve bitiricilik, İzmir ilaçlama firma özellikleridir. Firmamız izmir böcek ilaçlama , güvenilir bir biyolojik yaklaşımı garanti eder.Uluslararası kalite standartlarında haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle var olan haşere probleminizi veya oluşacak haşere probleminizi garantili bir şekilde çözer . Yaptığımız uygulama kötü sürprizleri önler ve haşereler olmadan bir yaşam için  için temel oluşturur. Verdiğimiz hizmetle  haşerelerin direnç geliştirmesi mümkün değildir.

Amacımız izmir böcek ilaçlama firmaları arasında, müşterilerin en çok memnun olduğu ve en çok tavsiye ettiği firma olmak .Hem sizin  Hem de çevrenin korunması için elimizden gelen her şeyi yaparız.

izmir böcek ilaçlama güvenTEHLİKEYE DİKKAT !!

Hamam böcekleri,  çatlaklardan, banyo ve tuvalet havalandırmaların dan , kanalizasyon  boruları yolu ve pek çok farklı yoldan evinize girebilir. Hatta bazen bir yumurta kolisi,süpermarket torbası vb. yollarla evimize giriş yolu bulabilirler.
Ne kadar dikkat edersek edelim Evlerimiz   hamam böcekleri için ideal koşulları oluşturur.Bol miktarda yiyecek, sıcaklık, su ve yuvalama alanları ile bütün bir yıl boyunca aktif kalabilirler.

Hamam böcekleri çok hızlı şekilde çoğalırlar.Bir tane böcek size çok fazla sayıda geri döner.Bir tane görmeniz daha fazla olduklarının habercisidir

izmir böcek ilaçlama garantiGARANTİ VERİYORUZ

Firmamız izmir böcek ilaçlama konusunda size kesin çözüm sunarak yardımcı olacaktır. Hamam böcekleri evinize zarar verebilir. Hamam böceklerini  kontrol altına almak için bu işin uzmanı bir firmadan yardım alınız yoksa bu savaşı kaybedersiniz.

Evinizde hamam böceği gördüğünüz zaman izmir böcek ilaçlama firmalarındanİzmir ilaçlamayı seçerseniz garantili bir şekilde bu dertten kurtulursunuz.

İzmir Böcek İlaçlama

İzmir Böcek İlaçlama şirketi olarak İzmir’in başta Karşıyaka, Konak, Bayraklı, Urla, Balçova ve Güzelbahçe gibi birçok semtinde aktif olarak hizmet veren şirketimiz sizlerin her türlü ilaçlama ihtiyacınızda yanınızda! Özellikle İzmir’in yeşile bürünmüş kırsalın çok olduğu kesimlerinde yer alan evlerde daha çok karşılaşılan bir sorun olan böcek basmasına karşı sizlere 7/24 hizmet vererek sizleri böcek derdinden saatler içinde kurtarıyoruz.

İzmir semti nüfus açısından Türkiye’nin en büyük 3.semti olarak dikkat çekmektedir. 4 Milyon olan nüfusu ile oldukça yoğun bir yerleşim bölgesinde olan semtte evlerin böcek salgınına uğraması oldukça sıklıkla karşılaşılan bir sorundur. Özellikle İzmir’in sahip olduğu sıcak iklim böceklerin aktivitesini de oldukça arttıran bir etmen olarak öne çıkmaktadır.

İzmir Böcek İlaçlama Firması

İzmir Böcek İlaçlama Firması olarak İzmir’in bütün ilçelerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Ege denizinin kıyısında bulunan İzmir tatil beldeleri olarak oldukça önemli bir bölgede bulunmaktadır. Deniz kenarı ve ormanın birbirine girdiği bölgede bulunan tatil köyleri haliyle böceklerinde uğrak yeri olabilmektedir. Turizmin oldukça yoğun olduğu bu bölgede halka açık noktalar olan pansiyonlar, oteller, kafeteryalar ve restoranlar sıklıkla böceklerin istilasına uğrayabilmektedir. Yazlık evleriniz, konutlarınız, apartmanlarınız, siteleri ve tatil köylerinizi basan böcek probleminden kurtulmak için İzmir Böcek İlaçlamaya ulaşmanız yeterlidir. Bir telefon uzaklığında bulunan firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve böceklerden kurtulabilirsiniz.

Turizmde Hijyenin Önemi

Turizm ile uğraşan firmaların sahip olduğu işletmeler hijyen açısından oldukça önem arz etmektedir. Nitekim herhangi bir böceğin dahi sahip olduğunuz işletmelerde ortaya çıkması müşterilerinize rahatsızlık verebilir işletmenizin itibarının zedelenmesine yol açabilir. Mevcut müşterilerinizde hijyen açısından kendini güvende hissedemeyerek işletmenizi terk edebilir zarara uğramanıza sebep olabilir. Bu sebeple böcek ilaçlamalarının oldukça profesyonel yapılması ve tekrarlanmasını engellemek amacıyla çeşitli önlemler alınmalıdır. Bu sayede böcekler işletmelerinizi işgal edemeyecek ve müşterilerinizi rahatsız edemeyecektir.

Sağlık Açısından İlaçlama

Firmamız tarafından kullanılan ilaçlar hiçbir şekilde evinizin döşemelerine ve boyalarına zarar vermez. İlaçlamanın ardından belirli bir süre sonra ilaçlamadan iz kalmadan evlerinize dönebilir gönül rahatlığıyla evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Böcekler yaşadıkları ortam sebebiyle oldukça sağlığa zararlı bölgelerde yaşamaktadırlar. Böcekler bulundukları bu bölgedeki parazit ve mikropları vücutlarında taşıyarak gündelik olarak sıklıkla kullandığınız oturma odası, yatak odası ve banyolarda ortaya çıkarak sağlığınızı tehdit edebilir. Özellikle böcekler mutfaklarda yer alan açıkta kalmış yiyeceklere ulaşabilmek adına mutfağınıza gelebilir. Gündelik olarak sürekli kullandığınız eşyalarınıza temas edebilir ve buralara parazit ve mikropları taşıyarak sağlınıza kast edebilmektedir. Ayrıca evinizde dolaşan böcekler sizlere görüntü açısından oldukça rahatsız zamanlar yaşatabilir. Psikolojik olarak etkilenmenize sebep olabilmektedirler.

İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama yöntemleri birçok farklı yöntemde uygulanabilmektedir. Alanında profesyonel çalışanlarımız evinizi saran böcekleri tespit ederek böceklerin türüne ve çoğunluğuna göre farklı yöntemler uygulamaktadır. Farklı yöntemlerin uygulanmasının sebebi daha iyi sonuçlar alabilmek için yapılmaktadır. Türüne ve çoğunluğu belirlenen böceklere özel ilaçlarımız ile belirlenen oranlarda ve sürede uygulanan ilaçlama ile %100 başarılı bir sonuç elde ederek sizleri böcek sorunundan tamamen kurtarıyoruz. İlaçlama çeşitlerimiz;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel ile İlaçlama

Bu yöntemler alanın farklılık göstermektedir. Örneğin kokulu ilaçlama oldukça yoğun bölgelere yayılmış böcekler için oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak ilaçlamanın yapılacağı bölgede ilaçlardan etkilenebilecek insanlar var ise kokusuz ilaçlama tavsiye edilir. Özellikle ufak alanlar için ise sıvı ilaçla yöntemi iyi sonuç almada oldukça etkilidir. Böceklerin ortalıkta gözükmediği fakat sürekli geçtiği bir nokta var ise bu bölgeye jel ile ilaçlama yapılarak böceklerin hareketleri engellenerek böcekler def edilebilmektedir.

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları

İzmir’in her noktasına hizmet verebilen firmamız siz komşularımıza daha sağlık ve güvenli yaşam alanları sağlayarak böceklerden dolayı oluşan sıkıntılarınızı gideriyoruz. Böcek İlaçlama Fiyatları açısından oldukça uygun fiyatlara sahip firmamız her bütçeye uygun ilaçlamalar ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Sağlık Bakanlığınca Onaylı İlaçlar

Firmamız tarafından kullanılan ilaçlar başta Sağlık Bakanlığımız ve Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygundur. Sağlık Bakanlığımızca onaylı çevreye ve insanlara zararı bulunmayan ilaçlar sayesinde sağlığınızı ve çevrenizi koruyabilir sadece böceklerden kurtulabilirsiniz. (İlaçlar uzun vadede zararlı değildir. Direk buruna çekilerek koklanılmamalı veya vücuda direk olarak nüfuz edilmemelidir.

İzmir Böcek İlaçlama Firmaları

İzmir Böcek İlaçlama Firması olarak İzmir’in birçok noktasında siz İzmirli komşularımıza aktif olarak hizmet vererek her türlü sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. İlaçlama alanında oldukça profesyonel çalışanlarımız ile yıllardır ilaçlama alanında sizlere %100 memnuniyet garantisi ile hizmet veriyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimimiz ile alanında uzman çalışanlarımız sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına hizmetinizdedir.

Böcek ilaçlama hakkında daha fazla bilgi alabilmek ve sizlere özel fırsatlardan yararlanabilmek için bizlere ulaşabilir her türlü detayı anında öğrenebilirsiniz. İzmir Böcek İlaçlama Şirketi olarak yıllardır ilaçlama alanında yüzlerce memnun müşterilimizden aldığımız ilham ve destek sayesinde bugünlere geldik. Eğer sizlerde memnun müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız bize ulaşın.

TEL: (0232)262 77 33  GSM: 05545348437

Ara