ilaçlama izmir Tel : (0232)262 77 33 GSM: 05545348437

ilaçlama izmir TEL: (0232)262 77 33 GSM: 05545348437

iZMiR iLAÇLAMA  İZMİR VE MANİSADA İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEDİR. iZMiR BÖCEK iLAÇLAMA VERDİĞİ HİZMETTE SİZE NET ÇÖZÜM SUNAR.

izmir böcek ilaçlama

ilaçlama izmir

Hakkımızda

İzmir İlaçlama firmaları olarak, uzun yıllardan beridir müşterilerine en iyi ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Yapmış olduğumuz ilaçlama işlerinde her zaman kaliteye önem vermiş bulunmaktayız.  İlaç yapımı alanında uzman biyosidal ürün uygulama belgesi sahibi ziraat mühendislerimiz yapmaktadır. Devamlı olarak labaratuvarlarımızda çalışmalar yaparak yeni ilaçlar geliştirmekteler. Kullanmış olduğumuz ilaçlar böcekler, kemirgenler, akrepler, yılanlar ve diğer rahatsız edici hayvanlara kesin çözümdür. Yaşama alanlarında kullanmış olduğumuz ilaçlar kesinlikle sağlık açıdan insanlara zarar vermemektedir.

Çalışanlarımız

Çalışan kadromuz tamamen bu işin eğitimini almış olup uzman kişilerdir. Deneyimli çalışanlarımızla her işimiz başarıyla sonuçlanmıştır.  Her zaman müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Gerekli eğitimlerden sonra biyosidal ürün uygulama belgesi kazanan çalışanlarımızla en zorlu sorunları bile kolay bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

İZMİR İLAÇLAMA FİRMALARI her daim uzman kadrosuyla uzun yıllara aşkın tecrübesiyle büyük başarılara imza atmıştır. Rakip olduğu birçok firmanın önüne geçerek başarısını kanıtlamıştır.

İlaçlama Avantajları

İlaçlanma çalışması yapılmış olan evlerde temizlik ve bakteri azlığı ilaçlanmamış evlere göre daha azdır. Bu gibi sebeplerden dolayı düzenli olarak yaşam alanlarını ilaçlatmaya özen göstermeli böcek ve diğer kemirgenlerden kurtulmalısınız.

Özellikle çocuklu aileler için doktorlarında önermiş olduğu ilaçlatma işlemi, firmalarımız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

İzmir ilaçlama  tarafından yapılan bütün ilaçlama işlemlerin ardından şirketimiz çalışanları evleri dezenfekte ederek evlerde bulunan bütün mikropların ve bakterilerin yok olmasını sağlamaktadır.

Neden İlaçlatmalıyım?

Özellikle yaz aylarında artan böcekler ve kemirgenler evlerde rahatsızlık vermektedir. Yerlere dökülen yemek kalıntıları evde insan gezmesi sonucu evin ulaşılmaz yerleride toplanarak böceklerin toplanmasına neden olmaktadır. İnsanların bu yerleri silmesi ve temizlemesi imkansız bir durumdur. Bu nedenle ilaçlatma firmalarımız en iyi bir şekilde oldukça detaylı bir şekilde çalışmalar yaparak evlerde bulunan bütün böcekleri yok etmektedir.

Tarla ve diğer kullanım ve çalışma alanlarında bulunan kemirgenler, akrepler, yılanlar ve keneler burada bulunan bitkileri yok etmekle beraber, insan hayatını da riske sokmaktadır. Tarım genel müdürlüğün de, en büyük önerisi tarla ve bahçelerinizi düzenli olarak ilaçlatmanız yönündedir. İlaçlanmış araziler, uzun müddet boyunca bütün kemirgenlere karşı korunmaya alınmaktadır. Bu nedenle önceden ilaçlanmış olan alanlar uzun bir dönem boyunca bütün kemirgen ve böceklere karşı korunmadadır.

Birçok büyük şirket ve kuruluşlar, ilaçlama izmir firmalarını seçerek  kendi çalışma alanlarını korumaya almaktadır.

Özellikle yaz aylarında müstakil evlerde yaşayan kişiler hastanelere kene, akrep ve yılan sokması gibi sorunlarla gelmektedir. Doktorların bildirdiklerine gibi bu kişiler genellikle bahçelerine ilaçlatmamış kişilerdir. İnsanlar kendi bahçelerini ilaçlatmayarak burada çeşitli zarar verici hayvanların toplanmasına ve kendilerine zarar vermesine neden olmaktadır. Bir çok kişi ise bu gibi sebeplerden dolayı hayatlarını kaybetmiştir.

Neden İzmir İlaçlama Firması?

İzimir ilaçlama firmaları, devamlı olarak çalışmalarını sürdüren ve kendini geliştirmekte olan firmalardır. Bu firmalar her zaman çalışmalarını sürdürerek kendi alanlarında başarı sağlamak niyetindedirler. Kaliteli hizmet sundukları gibi aynı zamanda izmir ilaçlama fiyatları da, oldukça uygundur. Her bütçe düşünülerek uygunlaştırılmış ve kararlaştırılmış olan bu fiyatlar insanları zora sokmayacak kadar düşüktür. Gösterilmiş olunan kalite ve hizmet sunulmuş olan fiyattan kat kat yüksektir. Bu gibi nedenlerden dolayı uzun yıllardan beridir insanların gözde firmaları olan ilaçlama izmir, kurulduğu yıldan itibaren insanların gönlünde taht kurmuştur.

İzmir ilaçlama firmaları işlerini en iyi şekilde yapmak amaçlı, denetim altında çalışmaktadır. Yapılan işler defalarca kontrol edilmektedir. Olumlu bir sonuç alana kadar çalışan firmaların çalışanları, olumsuz bir sonuç aldıkları taktirde alanı tekrar ilaçlayarak denetim altında tutarlar. İnsanların sağlıkları düşünülerek belli bir süre içinde insanların alana girmesi yasaklanır ve denetim ekipleri onay verdikten sonra insanlar evlerine geri dönebilirler. Firmalarımız yapmış oldukları işleri belgelendirerek o alanda çalışma yaptıklarını bildirmektedir. Çalışma sonrasında yaşanan herhangi bir sorun karşısında firmalarımızı arayabilir, sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Firmamızın çalışma yaptığı alanda tekrar böceklenme görülürse firmalarımızın çalışanları ücretsiz bir şekilde alanı tekrar ilaçlayarak size teslim etmektedir. Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kurulduğumuz yıldan itibaren şimdiye kadar oldukça büyük başarılar elde etmiş olan firmalarımız bundan sonraki dönemlerde de daha büyük başarılara imza atacağına eminiz.

İlaçlama İşlemleri

Firmalarımıza başvurduğunuz taktirde denetim elemanlarımız alana gelir ve toplam metrekare ve çalışma türünü belirler. Ardından firmamıza geri dönerek gerekli ilaçları ve aletleri alarak alana gelir. Alan boşaltılarak karantinaya alınır. Uzman ekibimiz özel maskeleri ve özel maskeleri sayesinde hiçbir yere dokunmayacak bir şekilde, şirketimizin üretmiş olduğu ilaçlarla alanı ilaçlar. Kısa bir süre sonra denetim elemanlarımız alanı denetler ve olumlu sonuç alana kadar alanın ilaçlanması karırını veriri. Alanda bulunan böcek ve diğer kemirgenlerin temizlenmesi sonucu verilen olumlu karara göre ilaçlamanız belgelenerek size taktim edilir. Herhangi bir sorun karşısında kalırsanız 7/24 destek hattımızı arayarak sorunlarınızı bildirebilir, firmalarımızı alanınıza yönlendirebilirsiniz.

Firmalarımızın çalışmaları sadece evlerde değil, mağazalarda, bahçelerde, tarlalarda ve diğer her yerdedir.

Firmalarımızdan yardım istediğiniz taktirde çatıdan evin merdivenlerine kadar her yer ilaçlanır. Özel teknolojimiz sayesinde en ulaşılmaz bölgeleri bile ilaçlayarak, alanda bulunan bütün böcekleri yok etmekteyiz.

Destek Hattımız

7/24 çalışmakta olan müşteri hizmetlerimiz, yaşamış olduğunuz sorunlar karşısında sizi yalnız bırakmayarak gece gündüz çalışmaktadır. Günün istenilen saatinde yaşamış olduğunuz sorunlarda müşteri destek hattımızı arayarak önerilerimizi ve tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Sadece bununla da kalmayarak firmalarımız hakkında bilgi almak içinde müşteri hizmetlerimizi arabilirsiniz. Diğer firmalar gibi sizin firmalarımıza gelmenizi talep etmemekteyiz. Dilerseniz sadece telefon vasıtasıyla hakkımızda bilgi alabilirsiniz ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Arzu ve dileklerinizi müşteri destek hattımıza bildirebilir, konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Fiyat Olanaklarımız

Firmalarımızın müşterilerine sunmuş olduğu diğer bir önemli özellik ise, uygun fiyat olanaklarıdır. Diğer firma ve şirketler gibi sizden yüksek miktarlı fiyatlar talep etmeyen firmalarımız aynı zamanda indirimlerde uygulamaktadır. Düzenli olarak şirketimizin ilaçlama hizmetinden yararlanan müşterilerine indirimler uygulayan firmalarımız bütçeleri zorlamayacak fiyatlar sunmaktadır. Talep etmiş olduğu paranın çok daha iyisinde iş yapan firmalarımız herhangi bir ekstra ücret istememektedir. Yapmış olduğu çalışmalarda bütün ücretleri ilk sunmuş olduğu fiyatlara dahil eden firmalarımız, diğer şirket ve firmalar gibi; ilaç parası, işçilik parası, servis parası gibi bahaneler uydurarak sizden herhangi bir para talep etmemektedir. Bu gibi özelliklerimiz sayesinde kurulduğumuz yıldan bu yana müşterilerimizin gözdesi olmayı başarmışızdır.

İzmir ilaçlama fiyatları diğer illere ve ilçelere göre çok daha uygundur. İzmir’de bulunan firmalarımız insanlarda ilaçlatma olgusunun oluşması ve yaşayış alanlarının daha temiz halde kullanılması adına müşterilerine düşük fiyatlar sunmaktadır.

Fiyat konusunda daha detaylı açıklamalar almak için alanınızın metrekaresini ölçerek müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Derhal ardından müşteri temsilcimiz firmalarımıza bağlanarak en uygun fiyatı size sunacaktır. Ailenizin ve kendi sağlığınız için düzenli olarak ilaçlama yaptırınız. Mikrop ve bakteriler zaman geçtikçe artar ve büyük ölümcül hastalıklara neden olur. Bu gibi durumlardan insanları uzak tutmak için İzmir İlaçlama olarak daim hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir