İlaçlama fiyatları için lütfen arayınız.

Clinic İlaçlama ev, apartman, bina, gıda işletmeleri, otel, hastane, vb. gibi yaşam alanlarını ilaçlayan profesyonel haşere ilaçlama firmasıdır. Kene, uyuz, gümüş böceği, fare, karınca, pire, tahta kurusu, güve gibi zararlılara uzman bir şekilde müdahale ediyoruz. Karabağlar, Balçova, Narlıdere, Gaziemir, Karşıyaka ,konak, bostanlı ,Alsancak ,Urla ve çeşme gibi İzmir’in tüm semtlerine hizmet veren ilaçlama şirketiyiz.

virüsler

Corona ,Sars, Lassa Virüsleri

Çocuklarımızı,kendimizi ve tüm ailemizi tehdit eden ismini bildiğimiz birkaç virüs... Peki ya bilmediklerimiz. Çocuklarımızı gönderdiğimiz okullar düzenli olarak dezenfekte oluyor mu ? Profesyonel bir firmadan dezenfekte hizmeti almasını istemek sizin en doğal hakkınız. Lütfen cocuklarınızı emanet ettiğiniz kreş , anaokulu gibi kuruluşların dezenfekte hizmeti aldığından emin olun.

Tatarcık Sineği Öldürebilir

Tatarcık sineği çift kanatlılar ailesinin Psychodidae bölümüne ait zehirli bir sinek türüdür. Zehir oranı insanlar üzerine herzaman ölümcül etkilere neden olmasa da yine de insan vücudu için olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. devamını oku....

Kene

Son yıllarda Türkiye’de adı en çok anılan ve belki de en çok korkulan böcek türü kenedir. Sebep olduğu kırım Kongo ateşli hastalığı neticesinde insanlar üzerinde ölümcül olabilecek etkilere kadar büyük çapta hasarlar bırakabilen böcek türüdür.devamını oku....

Pire

Pire halk arasında tek bir canlı olarak bilinse de aslında 1600’e yakın çeşidi bulunan oldukça küçük, kanatsız ve kan emici bir canlıdır. Dünya üzerindeki hemen bütün iklim çeşidine ayak uydurarak yaşayabilen pire vücut biçimlerinin elverişli olması dolayısıyla genellikle memeli canlılara yapışarak onlardan kan emmektedir. devamını oku....

İlaçlama Fiyatları

Fare ,pire ve tahta kurusu ilaçlaması ,diğer haşere ilaçlamaların dan birtakım farklılık göstermektedir. Fiyat almak için firmamız tarafından telefonda bilgi almanızı rica ederiz.

İzmir  ilaçlama fiyatları

Nüfus yoğunluğu sebebiyle ve yüksek sıcaklık etkisiyle İzmir`de haşere sorunu büyük miktarda yaşanmaktadır. İnsanlar halka hizmet veren otel, pansiyon, kafeteryalarda ve aynı zamanda evlerinde bahçelerinde karşılaştıkları bu haşere cinsi hayvanlara karşı ilaçlar kullanmaktadırlar. Ancak bu ilaçlar durumun büyüklüğüne küçüklüğüne göre etkili olma durumunu değiştirir. Etkili olmadığı durumlarda insanlar büyük ilaçlama firmalarına başvurmaktadır.

Neden İlaçlama Yapmalıyız?

Toplum olarak sağlımıza çok önem vermekteyiz. Yaz aylarının başlamasıyla en büyük sorunumuz haline gelen haşere sorunu sağlığımızı birçok yönden etkilemektedir. Gerekli çözümler uygulanmazsa zehirli olan böcekler birçok hastalığa hatta ölüme bile sebep olabilir. Evlerin bahçelerinde yaz aylarında artan akrep böcek, kemirgen gibi hayvanların insan sağlığını büyük ölçüde tehlikeye soktuğu görülmektedir.

Tarımsal alanda da haşere büyük bir sorun arz eder. Ürünlerin verimliliğini etkilediği gibi tamamen üretimi bile yok edebilir. Yetiştirilen mahsule özgü böcekler verimi büyük oranda düşürür. Yetiştirilen mahsule özgü böcekler dışında tarım ürünlerinin en tehlikeli düşmanları tarla ve kör farelerdir. Tarla fareleri toprağın üzerinde kalan ürünleri yok ederek zarar verirken, kör farelerde mahsullerin toprak altında kalan kısmını yok ederek zarar verirler. Bu zarardan korunmak için ilaçlama şirketleri tarım ürünlerine zarar vermeyecek bir şekilde bitkileri ilaçlarlar. Yalnızca tarım alanları değil fabrikalarda da aynı şekilde ilaçlama yapılmaktadır. Ayrıca bu fabrikalarda beslenme şekillerine göre farklı ürünlere zarar veren haşere türleri yoğun olarak bulunmaktadır

Yapılacak Çalışmalar

Firmamıza başvurduğunuz andan itibaren denetim ekibimiz tamamen sizinledir. Gerekli ön bilgiler alınır ve sorunun ne olduğu öğrenilir. Çalışma yapılacak alan boşaltılır ve temizlenir. Görevli ekibimiz alana gönderilerek çalışmaya başlanır. Biyosidal ürün uygulama belgesine sahip uzman ziraat mühendislerimizle uygulanan ilaçla beraber çalışma yapılan ortam temizlenir. Böcekleri tamamen yok etmek istediğimizden alan tamamen kapatılmalıdır. Devamında alan düzenli olarak kontrol edilerek çalışmanın durumunu gözlerler. Sorun ortadan kalktıysa alan sahibine bırakılır. Sorun ortadan kalkmadıysa olumlu sonuç alana kadar çalışmaya devam edilir. Haşere sorunu büyük olmadığı sürece sorun kısa zamanda çözülür. Kullandığımız ilaçlar da tamamen kaliteli ve etkili ilaçlardır.

Çalışma sürecinde her şey tamamen profesyoneldir. Amacımız sadece müşterimizi memnun etmektir. Çalışma sırasında istemediğiniz herhangi bir durumla karşılaştığınızda bize söylemeniz yeterlidir. Size en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Ahşap ürünlere zarar veren tahta kurdu, deri yün gibi kumaşlara zarar veren güveler, yemek ve gıda ürünlerine zarar veren hamam böceği, karafatma, sinek, fare gibi haşere cinsi hayvanlarda fabrikalara çok fazla zarar vermekte ve büyük oranda maddi kayıplara yol açmaktadır. Sanayi alanlarında yapılan çalışmalarının yanı sıra sanayi alanlar dışında yapılan zeytincilik, narenciye, üzüm yetiştiriciliği hayvancılık gibi çalışmaların da haşere sorunu vardır. Düzenli ve profesyonel bir şekilde ilaçlama yapıldığında haşere sorunu tamamen ortadan kalmaktadır.

İlaçlamanın Önemi Nedir?

Tolumda temiz yaşam alanı oluşturma ve sağlık alanında gerekli düzeye gelme açısından büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda tatil mekanların da, müşteri kaybı yaşamamak için de düzenli olarak ilaçlama yapılması gerekir. Kafeterya ve restoran gibi alanlarda insanlar için temizlik çok önemlidir ve bu alanlarda genellikle haşere sorunu oluşur. Bu sorunu çözmek için yine uygun çalışmalarla ilaçlama yapılmalıdır. Tarım ve sanayi alanında istenilen verime ulaşmak için ilaçlama sorunu başarılı bir şekilde çözülmesi gerekir. Çocuklu aileler de bu konuya çok daha önem vermelidir. Küçük çocukların bağışıklık sistemini etkileyecek herhangi bir sorunla karşılaşmamak için haşere sorunuyla karşılaştığınız an hemen uzman kişilere başvurmalısınız. Bu hizmeti yapan çok sayıda İzmir İlaçlama Firmaları bulunmaktadır. Ancak firma seçimi konusunda çok dikkatli olunması gerekmektedir. Araştırma yapmadan çalışanların eğitim durumuna bakmadan yapılan tercihlerde sorun çözüleceğine daha da büyüyebilir. Amatör ve basit yöntemlerle yapılan çalışmalarda böceklerden kurtulamama üstelik daha da fazla artacağı gibi durumlarla karşılaşılmaktadır.

 İlaçlama Çalışmasının Faydaları Nedir?

İlaçlama çalışmaları sayesinde birçok insan sağlık açısından yarar sağlamıştır. Oluşabilecek ölüme kadar varan tehlikeli sonuçlardan kurtulmaktadırlar. Özellikle çocuklu aileler ilaçlama olayına çok önem verirler. İlaçlama sayesinde çocuklarını yaz aylarında bahçede huzurla oynatabilecek bir ortam sağlarlar. Haşere sorunu temizlik açısından da büyük önem arz eder. Yemek şirketlerinde, restoranlarda, kafelerde ilaçlama sayesinde temizlik yönünde birçok sorun ortadan kalkar. İzmir, Antalya gibi turizm şirketlerinin bol olduğu illerde tatilciler böyle bir sorunla karşılaştıklarında durum çok da hoş olmaz. Böyle bir durumda da ilaçlama işi yine büyük bir fayda sağlar. Hem müşteri kaybı olmaz hem de sorun tamamen ortadan kalkar.

İzmir İlaçlama size bu konuda tamamen profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzman

bir ekiple düzenli yapılan çalışmalarla ilaçlama izmir sayesinde bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz. Haşere sorunu aynı zamanda büyük turizm şirketlerini de etkilenmektedir. Karşılaşılan bu sorun müşteri kaybı yaşamalarına sebep olabilir ve bu durum onlara maddi anlamda kayba neden olur. Bu sebeple ilaçlama işine daha çok önem verirler. İzmir`de de büyük turizm şirketleri bulunmaktadır. Haşere sorunuyla karşılaştıkları zaman izmir böcek ilaçlama  firmalarına başvurarak bu sorundan hızlı bir şekilde kurtulabilirler.

İzmir  ilaçlama fiyatları

İlaçlama işlemini yapacak firmalar arasında tercih yaparken çok dikkat etmemiz gerekir. İzmir  ilaçlama fiyatları size bu konuda yine en iyisini sunmaktadır. Bir çok firma ucuz fiyata reklam yaparak işi yapamamakla beraber sağlık açısından bir çok sorunu yol açmaktadır. Maliyeti düşürerek gelir sağlamaya çalışan bu firmalar size kalitesiz ve amatör hizmet vererek size zarar vermektedir.

Araştırdığınız firmalar arasında yasal izin belgelerine sahip profesyonel çalışanlar olmasına dikkat edin.

İzmir  ilaçlama fiyatları çok uygun olup size değerinin üstünde hizmet vermektedir.

HIZLI ARA